Tėveliams

„Swedbank“ jaunimo programa ZOOM – tai finansų ir savarankiškumo mokykla jūsų atžalai

„Swedbank“ jaunimo programa ZOOM skirta 7–22 metų jaunuoliams. Kiekvienas jos dalyvis gauna visus įrankius, reikalingus išmokti paprastai ir šiuolaikiškai tvarkyti savo finansus. Tai mokėjimo kortelės, „Swedbank“ interneto bankas. Investuodami virtualius litus investavimo žaidime, ZOOM dalyviai įgis investavimo žinių, o dalyvaudami ZOOM konkursuose realizuos savo kūrybines idėjas.

  • Jei Jūsų vaikui 7–13 m., jis gali tapti pirmosios ZOOM programos pakopos „Parengiamoji klasė“ dalyviu ir taip pradėti po truputį ir saugiai susipažinti su finansų pasauliu.

Mokytis tvarkyti finansus nuo mažų sumų – turėdamas mokėjimo kortelę (įsigytą tik su tėvų ar globėjų leidimu) vaikas gali savarankiškai atsiskaityti prekybos vietose taip pat atlikti operacijas bankomatu bei stebėti savo sąskaitos balansą bei išrašą „Swedbank“ interneto banke.

Jaustis saugiau – vaikas su savimi gali turėti mažiau grynųjų pinigų, o kortelių Saugumo programa užtikrina, kad lėšos bus grąžintos, jeigu kas nors jas neteisėtai nuimtų nuo prarastos kortelės.

Naudotis kitais jaunimo programos privalumais: rinkti ZOOM taškus ir keisti juos į prizus ar pinigus, išreikšti savo kūrybiškumą ir sugebėjimus dalyvaujant konkursuose ir žaidimuose svetainėje www.zoom.lt

Tai ne tik galimybė parodyti savo vaikui, kad juo pasitikima, bet ir galimybė padėti vaikui mokytis planuoti savo išlaidas: išleidžiamų pinigų dienos limitą nustato tėvai arba globėjai, o esant poreikiui pasinaudojus „Swedbank“ interneto banku galima stebėti bei kartu su vaiku analizuoti, kur vaikas leidžia pinigus.

Kišenpinigių arba kitų pinigų, duodamų vaikui grynaisiais, suma gali būti minimali – vaiko sąskaitą galima papildyti interneto banke, kad ir būnant savo darbo vietoje.

Labai svarbu, kad vaikas į šią sritį įžengtų lydimas tėvų – būtent jų pagalba remdamasis formuotų savo įgūdžius valdyti kol kas dar nedidelius savo finansus, suprastų tikrąją pinigų vertę ir išmoktų sąmoningai jais naudotis. Ši priemonė skirta tėvams, kurie mano, kad jų vaikas jau subrendęs tokiai atsakomybei.

Užsukite kartu su savo vaiku į banko padalinį, pasirašykite reikiamas sutartis ir Jūsų vaikas jau „Swedbank“ jaunimo programos ZOOM dalyvis.

  • Jei Jūsų vaikui 14–17 m., su Jūsų sutikimu jis gali tapti pilnateisiu ZOOM programos dalyviu ir naudotis dauguma jos privalumų.

    Sutikimą galite duoti dviem būdais:

    • tiesiog prisijungę prie savo „Swedbank“ interneto banko paslaugos meniu skyrelyje Pagrindinis puslapis –> „Swedbank“ jaunimo programa –> Tėvų sutikimai
    • atvykę į bet kurį „Swedbank“ padalinį ir pasirašę sutikimo dokumentą, kurį užregistruos banko darbuotojas.

    Jūsų atžalai tereikės ateiti į bet kurį „Swedbank“ padalinį su gimimo liudijimu ir asmens dokumentu (pasu ar asmens tapatybės kortele) ir pasirašyti „Swedbank“ jaunimo programos ZOOM dalyvio sutartį.

Kiekvienas atsiskaitymas ZOOM kortele – taškai į jaunuolio sąskaitą

ZOOM programos dalyviai, atsiskaitydami programos mokėjimo kortelėmis, sėkmingai žaisdami investavimo žaidimą ir dalyvaudami kituose ZOOM konkursuose bei žaidimuose, savo sąskaitose kaupia ZOOM taškus, kuriuos gali keisti į ZOOM prizus. Paskatinkite savo vaikus uždirbti sau „atlyginimą“.

Padėkite savo vaikui ZOOM taškus kaupti dar greičiau

7–17 metų ZOOM dalyviams kaupti ZOOM taškus galite padėti ir Jūs, jei esate „Swedbank“ klientas ir turite „Swedbank“ mokėjimo kortelę (išskyrus verslo kortelę). Kiekvienas planą „J7“ ar „J14“ turintis ZOOM dalyvis gali turėti 3 asmenų palaikymo komandą. Jūs galite būti vienas iš jų – tiesiog praneškite „Swedbank“, į kurio ZOOM dalyvio sąskaitą norėtumėte pervesti ZOOM taškus ir kiekvienas jūsų kortele išleistas litas virs vienu ZOOM tašku nurodyto ZOOM dalyvio sąskaitoje.

Kiekvieną kartą svarstydamas mokėti kortele ar grynais prisiminkite, kad ištraukdami mokėjimo kortelę padedate savo vaikui greičiau gauti išsvajotą prizą, apmokėti savo mobiliojo papildymo sąskaitą ar tiesiog gauti „atlyginimą“.

Kaip tapti ZOOM dalyvio palaikymo komandos nariu?

Apie tai, kad norite tapti ZOOM dalyvio palaikymo komandos nariu, galite pranešti atvykę į „Swedbank“ padalinį arba prisijungę prie savo „Swedbank“ interneto banko ir skyrelyje Pradinis puslapis –>„Swedbank“ jaunimo programa –> Rėmėjai pateikę jaunuolio, kurį norite remti, duomenis (vardą, pavardę, asmens kodą).

Daugiau informacijos teiraukitės „Swedbank“ tel. 1884 (darbo dienomis 8–20 val., savaitgaliais 9–16 val.).